Getaria
TOKIA: Kontaktua
Getariako webguneawww.getaria.net

GUREKIN HARREMANETAN JARRI

Galderarik, iradokizunik edo esatekorik baduzu, gurekin harremanetan jartzeko eskatzen dizugu.
   
Iradokizunak
Galderarik, iradokizunik edo esatekorik baduzu, gurekin harremanetan jartzeko eskatzen dizugu. Gure zerbitzuei buruzko informazio orokorra nahi edo zalantza zehatzik argitu behar baduzu, ondoren gure posta elektronikoko helbideak ematen dizkizugu. Aukerat webgunea@getaria.org  

Udal bulegoa
Udal bulegoa udala@getaria.org  

Gizarte ongizatea
Gizartekintza zerbitzuak gizartekintza@getaria.org  

Euskara
Euskarako teknikariarekin harremanetarako euskara@getaria.org  

Kultura
kultura arduradunarekin harremana kultura@getaria.org  

Zerbitzuak
zerbitzuei buruzko emaila zerbitzuak@getaria.org  

Udaltzaingoa
Udaltzaingoa udaltzaingoa@getaria.org  

Turismo bulegoa
Turismoa turismo@getaria.net  

ELAN Euskadi
Loturak
turis

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.

www.dmacroweb.com - Creación de sitios web, portales, CMS, B2B, B2C, aplicaciones extranet / intranet
Copyright © 2008 Dynamic Macroweb & Design S.L. Eskubide guztiak babestuak.
DMacroWeb-ek eraikitako web orria DM Corporative erabiliz
Partekatu: Facebook-en partekatu Twitter-en partekatu Google +1-en partekatu Nire Del.icio.us-ko gustukoenetan gorde Nire Google Bookmarks-eko gustukoenetan gorde My Yahoo!-ko gustukoenetan gorde Menéame-ra bidali Zure orrian partekatu
Informa zaitez:
Newsletter-ean alta: